konkursi.mycompany.lv - galvenā
 

Par mums

Kas mēs esam?

konkursi.mycompany.lv ir vieta, kur apkopoti pašreiz notiekošie konkursi, loterijas un akcijas. Centāmies radīt šo lapu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku, lai Tu varētu viegli iegūt informāciju par iespējām piedalīties, sacensties un tikt pie balvām.

Šajā lapā ikvienam ir arī iespēja pievienot konkursu, loteriju vai akciju, līdz ar to piedaloties kataloga veidošanā.

Kāpēc pievienot šeit konkursu?

  • Iespēja popularizēt savu organizēto konkursu.
  • Arī iesakot svešus konkursus, Tev ir iespēja īpašā laukā ievietot linku uz savu web lapu.
  • Tā tu palīdzi veidot šo katalogu pilnīgāku un labāku.

Ko vari šeit pievienot?

Būsim priecīgi redzēt šajā lapā ikvienu organizētu pasākumu, kas atbilst kādai no mūsu kategorijām - konkurss, loterija vai akcija.

Konkursa aprakstu vari ievietot brīvā formā atbilstoši saviem ieskatiem. Neaizmirsti arī pievienot linku uz to vietu, no kuras ņēmi informāciju.

Arī logo vari pievienot tādu, kas Tavuprāt vislabāk raksturo konkursu. Tikai atceries, ka aizliegts izmantot jebkādus morālās un ētiskās normas pārkāpjošus attēlus.

Sadarbības iespējas

Esam gatavi uzklausīt jebkādus sadarbības piedāvājumus, tāpēc, ja vēlies ievietot šeit reklāmu, linku uz savu lapu vai jebkā citādi ar mums sadarboties, droši raksti uz info(at)mycompany.lv, vai izmanto saziņai kontaktu formu.

Mūsu atbildība

konkursi.mycompany.lv neatbild par konkursu norisi, likumību, balvu izsniegšanu un citiem jautājumiem, kas attiecas uz konkursa organizēšanu - par to atbild konkursa rīkotāji.

Par konkursi.mycompany.lv lapā ievietotās informācijas pareizību un saturu atbild tās ievietotājs. Administrācija savu iespēju robežās regulāri cenšas caurskatīt visus pievienotos konkursus un dzēst/izlabot jebkādus neatbilstošus tekstus vai attēlus. Ja pamani kādu nekorektu vai nepatiesu informāciju, lūdzu paziņo par to mums!


 
   
 

© mycompany.lv

Ceļojumu karte | Online čats ar robotu | Kuponi, akcijas, atlaides | IP adreses noteikšana | WEB izstrādes un mākslīgā intelekta portāls